Účastníci školenia z Rady Mládeže Trnavského kraja vyjadrili spokojnosť

16.03.2016 08:29

Účastníci Akreditovaného školenia (rekvalifikačného kurzu) z Rady Mládeže Trnavského kraja, ktoré prebehlo v piatok a sobotu 11. - 12. 3. 2016 v priestoroch RM na sídlisku Linčianska v Trnave boli spokojní. Nielen s priebehom školenia, ale najmä s tým, že lektor obšírne  a komplexne vysvetlil legislatívu - mnohými zanedbávanú, ktorá iba v ucelenej podobe dáva zmysel zotavovacím akciám. Súčasne doplnil k jednotlivým problematikám vlastné dlhoročné skúsenosti, na základe ktorých sa následne podnetným spôsobom rozvíjala diskusia a objasňovali sa oponentné názory k téme.

Obe strany - účastníci i lektor si tak prirodzeným spôsobom navzájom vymenili skúsenosti.

Čerešničkou na torte bolo odovzdávanie osvedčení, keďže VŠETCI účastníci úspešne vykonali predpísanú skúšku skladajúcu sa z dvoch samostatných častí.

Na základe priebehu školenia vyvstala otázka možnosti ďalšej a dlhodobejšej spolupráce, ktorú obe strany zvážia.